Mentorky Lesa ve škole

Máme radost, že Vám můžeme představit tým lesních mentorek – paní učitelky, které s Vámi rády zkonzultují Vaše připomínky, dotazy, nesnáze a touhy k ročním plánům Lesa ve škole.

Jiřina Dvořáková

V Jílovém u Prahy Vás uvítá paní učitelka prvního stupně základní školy. Nabízí čtyřhodinový seminář plný příkladů dobré praxe, především pro učitele pracující s metodikou pro 2. ročník základní školy.

Kontakt: dvjirin(zavináč)centrum(tečka)cz

Martina Studzinská

Paní učitelka s třicetiletou praxí. Pedagogům nabízí aktivity, které lze se žáky v lese provozovat. Vycházejí z lesních metodik a také z programu Les je přítel člověka Josepha Cornella. Semináře si lze objednat na jaře a na podzim, budou trvat 3,5 hodiny a probíhat v lese poblíž Stříbrné Skalice.

Kontakt: MartinaStudzinska(zavináč)seznam(tečka)cz

Andrea Tláskalová

Paní učitelka s patnáctiletou praxí. Nabízí konzultace především pro pedagogy, kteří pracují s metodikou pro 4. ročník základní školy a tématem lesní rovnováhy. Konzultace však nabízí všem pedagogům zapojeným do programu Les ve škole.

Kontakt: a.tlaskalova(zavináč)gmail(tečka)com

CELÁ NABÍDKA MENTOREK