Přihlášení do programu

Přihlášením do programu získáte kvalitní výukové materiály pro jednotlivé ročníky základních škol, naši pravidelnou podporu a možnost zapojit se do kampaní zastřešující mezinárodní organizace LEAF.

Do programu je nyní zapojeno 370 spokojených škol. Pojďte do toho s námi.

Přihlášení do programu

Přihlásit se můžete kdykoliv během školního roku. Přihlášení je na dobu neurčitou. Pokud se škola sama aktivně neodhlásí, počítáme stále s tím, že v programu pokračuje další školní rok a na jeho začátku Vám zašleme fakturu a nově vydané materiály.

Cena programu Les ve škole:

• 800,- (v prvním roce zapojení do programu).
  • 500,- (v dalších letech=tj. 50 korun za celou třídu, skupinu nebo školu měsíčně v rámci školního roku).

Ceny platí pro celou školu bez ohledu na počet zapojených tříd.
Platba probíhá přes elektronickou fakturu vystavenou na IČO školy, kterou zasíláme na e-mail kontaktní osoby.