Semináře a mentoring

Držíte v ruce nový roční plán lesních aktivit a nevíte, jak začít? Rádi byste učili venku, ale ještě jste to nezkusili a přemýšlíte, jak na to? Přijďte se inspirovat, jak učit na čerstvém vzduchu!

Novinka! První webinář lesa ve škole nazvaný Ha, ponožka je tu pro Vás zdarma!

Webinář se věnuje metodice pro první třídu nazvanou LES VŠEMI SMYSLY. Vhodný je ale pro celý první stupeň ZŠ, případně i mateřské školy. Už nemusíte jezdit nikam daleko a ušetříte čas. Stačí se pohodlně posadit u počítače s internetem.

Budeme zároveň rádi, když nám v komentářích na Youtube zanecháte vzkaz, jak se vám webinář líbil, případně, co byste chtěli změnit nebo vědět.

Webinář je obohacen o zajímavé záběry z výuky, komentář dětí, ukázku pracovních listů i výrobků.

Na co se můžete v našem webináři těšit:

• Po absolvování webináře budete vědět, jak s metodikou pracovat, aby to žáky bavilo.
  • Uvidíte několik příkladů z praxe z minulého školního roku, kdy se metodika testovala.
  • Odnesete si nápady, jak se vypořádat s případnými obtížemi venkovní výuky.
  • Dostanete spoustu zajímavé inspirace pro práci v přírodě.

Momentálně nemáme naplánované žádné semináře Lesa ve škole.

Nabízíme ale zdarma konzultace přímo ve Vaší škole. Ozvěte se nám.

Kromě seminářů nabízíme učitelům také individuální konzultace. Pokud o ně máte zájem, kontaktujte nás

Nehodí se Vám termín a na individuální konzultace nemáte čas?

Stáhněte si ukázku metodických materiálů z našeho webu a zkuste to sami - hurá na výuku!

Seminář Ha, ponožka!

Seminář k metodice pro první ročník

• Seminář Ha, ponožka!
  • průvodce pro prvňáčky - pan Ponožka