Do lesa...za našimi mentorkami!

Jak začít pracovat s lesními ročními plány? A co se rovnou zeptat zkušených pedagogů?

Do lesa...za našimi mentorkami!

Máme radost, že Vám nyní můžeme představit tým lesních mentorek – paní učitelky, které s Vámi rády zkonzultují Vaše připomínky, dotazy, nesnáze a touhy k ročním plánům Lesa ve škole.

Nabídka je pestrá!

Jiřina Dvořáková

V Jílovém u Prahy Vás uvítá paní učitelka prvního stupně základní školy. Nabízí čtyřhodinový seminář plný příkladů dobré praxe, především pro učitele pracující s metodikou pro 2. ročník základní školy.

dvjirin@centrum.cz

Zdenka Pecharová

Paní učitelka a zároveň ředitelka malotřídní školy. Můžete navštívit její seminář zaměřený na práci s metodikou Lexikon lesních skřítků pro 2. ročník ZŠ. Seminář probíhá 2-3 hodiny na zahradě školy ZŠ a MŠ Rosovice.

zsams.rosovice@seznam.cz

Martina Studzinská

Paní učitelka s třicetiletou praxí. Pedagogům nabízí aktivity, které lze se žáky v lese provozovat. Vycházejí z lesních metodik a také z programu Les je přítel člověka Josepha Cornella. Semináře si lze objednat na jaře a na podzim, budou trvat 3,5 hodiny a probíhat v lese poblíž Stříbrné Skalice.

studzinska@zsskalice.cz

Andrea Tláskalová

Paní učitelka s patnáctiletou praxí. Nabízí konzultace především pro pedagogy, kteří pracují s metodikou pro 4. ročník základní školy a tématem lesní rovnováhy. Konzultace však nabízí všem pedagogům zapojeným do programu Les ve škole.

a.tlaskalova@gmail.com

Příloha ke stažení