Ekologický Oskar 2016

V minulém roce jsme ho vyhráli my. Víme, jaký je to pocit. Podpořte školu ve Zbirohu, aby dosáhla na ekologického Oskara!

Ekologický Oskar 2016

Podpořte tým žáků paní učitelky Andrey Tláskalové, mentorky Lesa ve škole. Hlasujte a pomozte jim dosáhnout na ekologického Oskara!

Tým 36 žáků ze Základní školy J. V. Sládka ve Zbirohu je aktivní v ochraně přírody, na škole realizuje projekty vedoucí k šetrnné spotřebě a ještě si sám shání finanční prostředky. No posuďte sami, to je na oskara.

Projekt „Ekotým školáků Zbiroh“ vybrala odborná komise pod záštitou Akademie věd ČR mezi dva finalisty mezinárodní soutěže Ekologický oskar 2016 v kategorii Mládež. O vítězi rozhodne veřejnost prostřednictvím hlasování na webu www.ekologickyoskar.cz.

Hlasujte, prosíme,  ZDE.

Hlasovat můžete od 15. června do 30. září.

A proč byste měli hlasovat? Protože děti jsou OPRAVDU naše budoucnost. Ukažme jim, že jejich práci podporujeme, že má smysl.