Global Action Days 2016

Je čas pro životní prostředí něco opravdu udělat. Zapojte se do Global Action Days, stejně jako školy z celého světa!

Global Action Days 2016
Tags: Learning about Forests

Co takhle zasadit stromy na školní zahradě? Nebo vyčistit nedalekou studánku? Nebo zbavit les odpadků? Je čas udělat něco pro přírodu!

Zapojte se do Global Action Days, stejně jako školy z celého světa.
Jak? Naplánujte pro svou třídu menší projekt, zdokumentujte jej a sdílejte jej na sociálních sítích.

Global Action Day letos připadá na 21. března, stejně jako mezinárodní den lesů.
Samozřejmě je na Vás, jestli využijete tohoto data nebo akci naplánujete na jiný den. Důlěžité je dát o sobě vědět! Navštivte facebook akce a inspirujte se tím, co už školy dokázaly.

Přečtěte si podrobnosti
Jednoduše se registrujte

A pak jen vezměte krumpáč, rukavice a vyražte! ;-)

Budeme moc rádi za sdílení Vašich akcí. Napište nám!

Foto: http://www.leaf.global/