Global Action Days 2017

Je čas udělat zase něco užitečného pro přírodu. A třeba právě v rámci kampaně Global Action Days. Zapojíte se?

Global Action Days 2017

Mezinárodní nadace pro environmentální vzdělávání (FEE) i letos, jako každý rok, vyzývá všechny, aby se zapojili do Global Action Days. Ty letos připadají na 6. – 12. listopadu 2017 a zapojit se se svou třídou můžete i vy. Potřebuje váš les nebo potok vyčistit od odpadků, chcete v okolí školy vysázet pár stromků nebo vymyslet nějaký jiný, třeba i složitější projekt? Tak do toho!

Chcete-li se zapojit, zaregistrujte se online, naplánujte akci, zdokumentujte ji fotografiemi, videem, nebo článkem a připojte se ke skupině FEE Facebook Global Action Days, sdílejte svou akci a inspirujte zbytek světa! Na Facebooku zase naopak najdete spoustu zajímavé inspirace pro vaše aktivity.

„Jsme hrdí na to, že spolupracujeme se členy v 73 zemích světa. Aktivita a skvělé nápady všech, kteří jsou zapojeni do programů FEE si  zaslouží, aby byli prezentováni v celosvětovém měřítku. Stovky příběhů již byly sdíleny - od studentů v Turecku, kteří využívali hmyz na ochranu lesů, až po lotyšský rekreační park, díky němuž byl elektrický vypínač lokálně zásobován energií. Chtěl bych všechny povzbudit, aby tuto příležitost využili co nejvíce a zúčastnili se Global Action Days; podpořili přínosné akce a sdíleli projekty s ostatními a inspirovali je.

Nakonec bych chtěl jménem společnosti FEE poděkovat našim členům, partnerům a účastníkům programu. Děkuji za vše, co děláte, abyste dosáhli pozitivních změn. Tím, že pracujeme společně, můžeme pro nás, naše děti a budoucí generace zajistit udržitelný svět, " říká prezident nadace FEE Lesley Jones.

Chcete se zapojit a potřebujete pomoci s registrací? Chcete se s námi podělit o svůj projekt? Napište nám

Foto: http://www.leaf.global/

Zobrazit web