Les v kině

Víte, že se evropským lesem dřív proháněli zubři? A vůbec, že byl skoro všude les? Jestli ne, tak přijďte do kina na film Příběh lesa. V týdnu od 2. května si s Vámi o něm popovídali osobně!

Les v kině

Být v lese a přitom sedět v temné místnosti, pohodlně usazený v křesle. Takový pocit přináší tvůrci nového filmu Příběh lesa. Snímek zobrazuje les ve všech ročních obdobích roku a zároveň provází evropským lesem od poslední doby ledové až do současnosti. Jakou změnou během tisíciletí lidské historie les prošel a co to pro něj dnes znamená – i to se dozvíte díky novému snímku.

My v Lese ve škole jsme ho před několika dny shlédli a s radostí Vás zveme na přednášky pro školy. Budeme o filmu debatovat, budeme si možná trochu hrát a hlavně přemýšlet o tom, jak se daří českému lesu. Na začátku května se na Vás těšíme v kinech Světozor a Aero!

2. 5. kino Světozor

4. 5. kino Aero

5. 5. kino Světozor

Volná místa pro školy rychle ubývají, přihlaste se na info@aeroskola.cz,

mobil: 608 960 016.

Těšíme se na Vás osobně! :-)

Les v kině

Podívejte se, jak to vypadalo, když jsme byli s lesem v kině.