Nové video z Lesa

Jak vypadá dopoledne v Lese - ve škole? Podívejte se, jak čtvrťáci ze ZŠ J. V. Sládka ve Zbirohu objevují lesní rovnováhu.

Nové video z Lesa
Tags: Příklady dobré praxe

„Že se občas praští klackem, že nejdou úplně vzorně ve dvojicích, to k tomu, myslím si, patří. Co mi vezmou v nervech tím, že jsou takoví rozpustilí a rošťácký, to mi pak vrací v jiných hodinách týdne, protože venku navážeme jiný lepší vztah. Jdeme spolu venku, bavíme se i o něčem jiném než o škole a opravdu k sobě najdeme bližší cestu :-)“

říká paní učitelka Andrea Tláskalová ze základní školy J. V. Sládka ve Zbirohu. Podívejte se, jak vypadá výuka s využitím ročních plánů Lesa ve škole. Děti objevují tajemství lesní rovnováhy. Objevují pobytové znaky zvířat, učí se je správně pojmenovat a odhadují stáří stromů.