Ukliďme svět, ukliďme Česko!

Je krásný jarní den. Jediné, co tuhle procházku kazí, jsou hromádky odpadků. Pojďme to změnit! Zapojte se do největší dobrovolnické akce v Česku. Přihlaste se spolu se třídou do fotosoutěže a zviditelněte svou školu!

Ukliďme svět, ukliďme Česko!

Letos již třetím rokem dobrovolníci navlékají rukavice a přikládají ruku k dílu: zapojují se do úklidu svého okolí: měst, opuštěných parků, lesů, okolí řek.

Zapojte se do největší české dobrovolnické akce i se svou třídou, turistickým oddílem nebo kroužkem. Novinkou pro letošní rok je soutěž pro školy.

Vytvořte umělecké dílo na motivy Vašeho zapojení do úklidu, vyfotografujte jej a zašlete jej na adresu soutez@uklidmecesko.cz

Registrace Vaší akce

Více o soutěži pro školy

Jak dětem předat důlěžité téma prevence vzniku odpadů a černých sklídek? Využijte výukovou prezentaci o černých skládkách.

Bližší informace k zapojení v pdf

Sledujte akci na facebooku

Teď už jen zaregistrovat náš úklid, nasadit rukavice (rukavice i pytle Vám organizátoři mohou poskytnout) a hurá do lesa!