Vánoční kavárna v TEREZE

Srdečně vás zveme na neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti.

Vánoční kavárna v TEREZE

Jak slavíte Vánoce ve škole?
Jak udělat Vánoce udržitelně?

Přijďte na Ekoškolí vánoční kavárnu 29. listopadu v 17 hodin a pojďme se navzájem inspirovat.

Čeká na vás vánoční svařák, výborná káva a cukroví, odnesete si zodpovědnější recepty na mlsání a rady, jak udělat Vánoce šetrné.

Speciálním hostem kavárny bude Honza Froněk z Lesa ve škole, od kterého se dozvíte, co vše může být  "zodpovědný vánoční stromeček.“

Kdy a kde: Vzdělávací centrum TEREZA, Haštalská 17, Praha 1, od 17 hodin.

Prosíme o potvrzení účasti. Budeme připravovat pohoštění, tak bychom rádi věděli, pro kolik osob. Přihlašování otevřeno do úterý 15 hodin.

PŘIHLÁŠKA DO VÁNOČNÍ KAVÁRNY

Těšíme se na vás