Více času venku?

Zapojte se do on-line výzkumu JDĚTE VEN na téma volného času dětí venku.

Více času venku?
Tags: jdeteven

Jste rodič, pedagog, lektor volnočasových aktivit nebo se jinak podílíte na výchově dětí? Zajímá nás, jak jste na tom vy a vaše děti. Oceníme, když nám věnujete svůj čas a zapojíte se do našeho výzkumu.

Tým programu Jděte ven přišel v průběhu září se zajímavým výzkumem, který se zabývá otázkami, jak dnešní děti tráví svůj volný čas venku. Pomůžete nám tyto otázky, které si dnes klade mnoho lidí, zodpovědět?

• Jak si dnes děti venku hrají a baví je to tam?
  • Proč nejsme s dětmi venku více?
  • Konkurují pobytu venku obrazovky počítačů a televizorů?
  • Co dnes rodiče dětem dovolí a nedovolí?

Protože se výzkum v České republice zabývá tímto tématem krátce, rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníku, který přispěje k lepšímu zmapování pobytu českých dětí venku. Celý dotazník je anonymní a nezabere vám více než 15 - 20 minut.

Vyplnit dotazník

Vaše názory mají pro nás velkou hodnotu, předem mockrát děkujeme za odpovědi.

Tým programu Jděte ven