Vodomorové se učí anglicky

Víte, že Vodomorové se pohybují v každé zemi, nejen u nás? Jejich příběh je teď přeložený do angličtiny a tak můžete poznávání přírody propojit s výukou jazyka.

Vodomorové se učí anglicky
Tags: Metodika pro školy

Ve spolupráci s LEAF International vydává Les ve škole metodiku pro třetí ročník v anglickém překladu.

Máme z překladu metodiky velkou radost, protože díky ní můžete poznávat les a přitom se učit jazyk. Ačkoliv obvykle školy lákáme k využití celých materiálů, v tomto případě je nasnadě použít jen ukázky a vybrané lekce.

S dětmi si můžete projít konkrétní lekce (přikládáme ukázku - lekci o studánkách) a učit se o vodě v lese v angličtině.

Představit les ve škole někomu ze zahraničí? Není lepší způsob.

Stáhněte si ukázku The Secret of Water in the Forest.

Chcete celou metodiku? Napište nám, obratem Vám ji zašleme!

A my přejeme: Enjoy it!