Získejte prestižní Certifikát Lesní třída!

Stačí vyplnit jednoduchý dotazník, připojit pár fotek z Vaší výpravy a pak už jen čekat, až se ve schránce objeví certifikát Lesní třída i s fotkou Vaší třídy. Odměnou je podíl na ochraně českého pralesa!

Získejte prestižní Certifikát Lesní třída!
Tags: Ozvěny z Lesa

Pracujete s ročním plánem Lesa ve škole? Pak vyplňte ozvěny ZDE

Pracujete s vlastním plánem? Otázky najdete TADY

Internetový dotazník je otevřen od 19. května do 17. června!

Jeho prostřednictvím zašlete odpovědi na uvedené otázky, fotografie Vašich výstupů a z lesních pobytů venku.

Prosíme o 5 - 10 fotografií z Vaší lesní výpravy, pobytu venku a práce ve třídě. Doplňte i fotografii třídního kolektivu. Vložíme ji na Váš certifikát. Prosíme o fotografie v dobré kvalitě (ve formátu jpg, png, bmp, nebo gif v rozlišení 1000 × 700 pixelů).

Prestižní certifikát, který opravňuje k patronaci nového pralesa na Ještědu, už na Vás čeká!

Podívejte se sami, jak se daří novému pralesu.

Těšíme se na Vaše lesní zážitky!

Rok s Lesem ve škole

Jaké to je, být zapojený v programu Les ve škole? Třeba napoví pár fotografií...