Zúčastněte se prvního Ekoběhu s Terezou

Vzdělávání je běh na dlouhou trať. Za 37 let jsme už uběhli na dlouhé trati vzdělávání pořádný kus. Denně trénujeme a zaznamenáváme veškeré dílčí úspěchy, i když se někdy cílová rovinka jeví v nedohlednu.

Zúčastněte se prvního Ekoběhu s Terezou
Tags: tereza

Víme, že je pořád co zlepšovat. Z některých dětí, které prošly programy TEREZY, se stali vytrvalci a maratonci a naše poselství nesou hrdě dál. Aby takových bylo víc, potřebujeme vaši podporu a motivaci.

Přijďte si s námi kus naší tratě zaběhnout. Ukážete nám tak, že vám na naší práci záleží a v cílové rovince vás bude hřát pocit toho, že jste nám pomohli nadále vzdělávat děti. Slibujeme, že s námi do cíle doběhnete. Myslíme na vás na všechny, a tak jsme připravili 5 km trat pro dospělé, ale i kratší pro rodiče s dětmi.

Ekoběh s TEREZOU odstartujeme 28. října v 11 hodin z cyklostezky v Braníku u Hamru, ul. U Kempinku 2

Jak se zúčastnit:

Ať jste běžec, chodec, student, dítě, mamka nebo taťka na mateřské, nadšený ekolog, prostě kdokoliv, kdo má rád pohyb a smýšlí ekologicky, JSTE vítán. Nemusíte běžet, přijďte se i jen tak projít a pobavit u doprovodných aktivit. Vyberte si trať podle svého uvážení a možností. Na výběr budete mít 5 km a 1500 nebo
500 metrů pro děti s rodiči
. Souběžně se koná půlmaraton VAŠÍ LIGY.

Více informací najdete na stránkách vzdělávacího centra Tereza

PŘIHLÁŠKA K ÚČASTI