Zveme vás na podzimní semináře

Už jste slyšeli o tom, že s novým školním rokem poputuje do škol zbrusu nová metodika z tvůrčí dílny Lesa ve škole? Kdo se o ní chcete dozvědět víc, přijďte na náš seminář!

Zveme vás na podzimní semináře

Seminář jsme nazvali stejně jako nově vzniklou metodiku pro páťáky - POD NEBEM ZEMĚ

Proběhne ve čtvrtek 21. září od 9.30 do 16 hodin ve Vzdělávacím centru TEREZA, v Haštalské ulici č. 17, v Praze 1.

A co Vás na semináři čeká?

• Po jeho obsolvování budete vědět, jak s metodikou pro páťáky pracovat, aby to žáky bavilo, a jak zařadit program do výuky.
  • Uvidíte několik příkladů z praxe z ostatních škol, můžete vzájemně sdílet zkušenosti.
  • Odnesete si nápady, jak se vypořádat s případnými obtížemi venkovní výuky.
  • Ukážeme si tipy na venkovní aktivity přímo v přírodě.
  • Získáte výtisk metodiky Pod nebem země.

Těší se na vás lektoři:

Mgr. Jan Froněk, PhD. (vedoucí programu Lesa ve škole)  a  a přímo z praxe Mgr. Kateřina Vrtišková (ověřovatelka metodiky pro páťáky v ZŠ Jílové u Prahy)

Díky našim podporovatelům činí účastnický poplatek 300 Kč za osobu.

Podrobnosti najdete v letákuPřihlaste se zde.

Seminář je určen pedagogům ZŠ, lektorům ekologické výchovy a volnočasových aktivit, i vychovatelům z družin.

Další celodenní seminář chystáme na říjen v brněnské Lipce.

Středa 25. října, 9.30 - 16 hodin, BRNO, Lipka, pracoviště Kamenná, Hliněná učebna

Lektoři:

Mgr. Jan Froněk, PhD. (vedoucí programu Lesa ve škole)  a  opět přímo z praxe Simona Houdková (ověřovatelka metodiky pro páťáky v ZŠ Lesonice)

Podrobnosti najdete v letáku.  Možnost přihlášení v on-line formuláři