Les všemi smysly (1. ročník)

Jak voní les? A jak chutná? Les zkoumáme očima, můžeme ho poslouchat, ochutnat, ohmatat i přivonět si k němu. O čem mi vypráví a co mu říkám já?

Stupeň ZŠ: První
Doporučený ročník: 1. třída

Děti zjistí, že les může být fajn místo na hraní, kde se mohou cítit bezpečně. Taky si všimnou, že nejsou v lese samy, a že je dobré brát ohledy na jeho obyvatele. Děti budou les zkoumat očima, poslouchat jej, ohmatávat, ochutnávat i vonět k němu. To všechno s báječnými ponožkovými průvodci :)

Tento roční plán aktivit pro prvňáčky je slavnostně dokončen a na začátku školního roku 2016/2017 putuje do škol.

Učíte třídu, pro kterou jsme ještě nevydali roční plán? Co dělat, vám poradíme ZDE.

Ukázka ke stažení

Les všemi smysly (1. ročník)

Metodika pro prvňáčky

Fotky z testování metodiky pro první třídu a práce dětí.