Co program nabízí

Vydejte se spolu s námi lesní pěšinou. Zapojením do programu Les ve škole od nás získáte metodické materiály, semináře, konzultace a další ověřené tipy, jak tento program úspěšně naplňovat.

Můžete se tedy těšit na:

• Roční metodické plány pro jednotlivé ročníky základní školy s podrobným popisem lekcí a pracovními listy do výuky. Navíc tištěné materiály do družin.
  • NOVINKA: Online přístup k elektronickým pracovním listům z tištěných metodik.
  • NOVINKA: Kalendář s dny, které táhnou ven.
  • NOVINKA: Hravý herbář v elektronické podobě.
  • Přístup ke všem dosud vydaným výukovým materiálům programu Les ve škole v elektronických verzích.
  • Konzultace (e-mail, telefon, Skype, návštěva ve škole) k metodikám a realizaci programu.
  • Semináře zdarma zaměřené na sdílení dobré praxe ze škol a představení metodik.
  • Lesní zpravodaj (elektronický newsletter 1x měsíčně) nadupaný novinkami a tipy pro venkovní výuku.
  • Certifikát Lesní třída pro ty, kteří nám na konci školního roku zašlou vyplněný dotazník a fotky z programu.
  • Roční patronaci na 10 m2 Nového pralesa na Ještědském hřebeni pro všechny oceněné Lesní třídy.
  • Možnost zapojit se do tvorby dalších metodik (testování nově vznikajících lekcí).
  • Informace o aktuálních grantových výzvách pro menší projekty a akce.
  • Možnost zapojit se do kampaní mezinárodního programu LEAF.

V balíčku, který vám po registraci pošleme poštou, najdete ještě PŘEKVAPENÍ - starší lesní publikace nebo různé časopisy či publikace jako dárek od našich partnerů.

Ještě váháte, zda se zapojit? Spolupracujeme se školami z celé České republiky. Přečtěte si, co o programu říkají pedagogové a děti

CHCI SE PŘIHLÁSIT DO PROGRAMU

PRO RODINY S DĚTMI V DOMÁCÍM VZDĚLÁVÁNÍ NYNÍ NABÍZÍME SPECIÁLNÍ BALÍČEK LESNÍ RODINA