Daruji

„Pomozte nám učit děti venku“

Vaše finanční podpora nám pomáhá učit i vaše děti, aby přírodě rozuměly a chránily ji.

DĚKUJEME

V případě dotazů kontaktujte
Janu Bukvovou, jana.bukvova@terezanet.cz, 602 104 174.

NAŠI DÁRCI

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz.
Program Fond pro NNO podporuje projekt "Děti žijí venku. Hrou a učením v přírodě k vyšší kvalitě života a zodpovědnosti vůči životnímu prostředí.", jehož je program Les ve škole součástí.

Děkujeme také všem našim individuálním dárcům za jejich podporu a důvěru.

Supported by a grant from Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA Grants. www.eeagrants.org

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Program Les ve škole je podpořen Magistrátem hlavního města Prahy v rámci projektu Les ve škole
– poznávání přírodních ekosystémů v okolí školy.