Mentorky Lesa ve škole

Máme radost, že vám můžeme představit tým lesních mentorek – paní učitelky, které s vámi rády zkonzultují Vaše připomínky, dotazy, nesnáze a touhy k ročním plánům Lesa ve škole. Také lektorují semináře Lesa.

Martina Studzinská

Paní učitelka s třicetiletou praxí. Pedagogům nabízí aktivity, které lze se žáky v lese provozovat. Vycházejí z lesních metodik a také z programu Les je přítel člověka Josepha Cornella. Semináře si lze objednat na jaře a na podzim, budou trvat 3,5 hodiny a probíhat v lese poblíž Stříbrné Skalice.

Kontakt: MartinaStudzinska(zavináč)seznam(tečka)cz

CELÁ NABÍDKA MARTINY

Andrea Tláskalová

Paní učitelka s patnáctiletou praxí. Nabízí konzultace především pro pedagogy, kteří pracují s metodikou pro 4. ročník základní školy a tématem lesní rovnováhy. Konzultace však nabízí všem pedagogům zapojeným do programu Les ve škole.

Kontakt: a.tlaskalova(zavináč)gmail(tečka)com

CELÁ NABÍDKA ANDREY

Katka Vrtišková

Paní učitelka s více než dvacetiletou praxí. Nabízí konzultace především pro pedagogy, kteří pracují s metodikou pro 1. ročník (Les všemi smysly) a 5. ročník (Pod nebem Země).  Je však možné využít konzultace také obecně k programu Les ve škole.

Katka také lektoruje naše semináře.

Kontakt: katka.vrtiskova(ZAVINÁČ)seznam.cz

CELÁ NABÍDKA KATKY