Semináře a mentoring

Rádi byste učili venku, ale ještě jste to nezkusili a přemýšlíte, jak na to? Přijďte se inspirovat, jak učit na čerstvém vzduchu!

Na tento rok máme opět naplánovaná další školení a semináře pro pedagogy, vychovatele družin a lektory volnočasových aktivit.

Středa 16. října, Praha

Kde: ZŠ Rakovského, Rakovského 3136/1, Praha 4 – Modřany

Kdy: 13 - 17 hodin

Téma: 1. stupeň a družiny venku

Lektoři: Jan Froněk (koordinátor programu Les ve škole) a Katka Vrtišková (paní učitelka ze ZŠ Jílové u Prahy, držitelka ceny Global Teacher Prize Czech Republic 2018)

Čtvrtek 17. října, Krásná Lípa, Centrum Českého Švýcarska

Kdy: 9.30 - 13.30

Seminář pro družiny venku

Lektoři: Honza Froněk a Zoja Zlonická (paní vychovatelka ze ZŠ Kunratice)

Středa 23. října, Rakovník

Kdy: 8 - 12 hodin

Kde: Družina 2. ZŠ Rakovník (Fr. Diepolta 2249, Rakovník)

Práce s metodikami pro 1. stupeň a družiny venku

Lektoři: Honza Froněk a Dita Havlíčková (ZŠ Lužná)

DALŠÍ SEMINÁŘE PLÁNUJEME OPĚT OD JARA 2020

Chcete uspořádat seminář přímo ve vaší škole? Kontaktujte nás

NAŠE SEMINÁŘE MAJÍ AKREDITACI MŠMT.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Nemáte dostatek času jezdit na semináře?

Podívejte se náš webinář nebo si objednejte konzultaci ve své škole zdarma.

První webinář Lesa ve škole nazvaný Ha, ponožka je tu pro Vás ZDARMA!

Webinář se věnuje metodice pro první třídu nazvanou LES VŠEMI SMYSLY. Vhodný je ale pro celý první stupeň ZŠ, případně i mateřské školy. Už nemusíte jezdit nikam daleko a ušetříte čas. Stačí se pohodlně posadit u počítače s internetem.

Budeme zároveň rádi, když nám v komentářích na Youtube zanecháte vzkaz, jak se vám webinář líbil, případně, co byste chtěli změnit nebo vědět.

Webinář je obohacen o zajímavé záběry z výuky, komentář dětí, ukázku pracovních listů i výrobků.

Na co se můžete v našem webináři těšit:

• Po absolvování webináře budete vědět, jak s metodikou pracovat, aby to žáky bavilo.
  • Uvidíte několik příkladů z praxe z minulého školního roku, kdy se metodika testovala.
  • Odnesete si nápady, jak se vypořádat s případnými obtížemi venkovní výuky.
  • Dostanete spoustu zajímavé inspirace pro práci v přírodě.

Nabízíme zdarma konzultace přímo ve Vaší škole. Ozvěte se nám.

Nehodí se Vám termín a na individuální konzultace nemáte čas?

Stáhněte si výukové materiály z našeho webu a zkuste to sami - tak hurá na výuku!