Semináře a mentoring

Držíte v ruce nový roční plán lesních aktivit a nevíte, jak začít? Rádi byste učili venku, ale ještě jste to nezkusili a přemýšlíte, jak na to? Přijďte se inspirovat, jak učit na čerstvém vzduchu!

Momentálně nemáme vypsán žádný termín dalšího semináře.

Příští semináře budeme opět realizovat od podzimu 2018.

Díky našim podporovatelům Státnímu fondu životního prostředí a Ministerstvu životního prostředíčiní účastnický poplatek za semináře jen 300 Kč.

Novinka: V případě, že se účastník semináře přihlásí do programu Les ve škole, poplatek za seminář mu bude odpuštěn a přihlášení platí i pro následující školní rok.

Nemáte dostatek času jezdit na semináře?

Podívejte se náš webinář nebo si objednejte konzultaci ve své škole zdarma.

První webinář Lesa ve škole nazvaný Ha, ponožka je tu pro Vás ZDARMA!

Webinář se věnuje metodice pro první třídu nazvanou LES VŠEMI SMYSLY. Vhodný je ale pro celý první stupeň ZŠ, případně i mateřské školy. Už nemusíte jezdit nikam daleko a ušetříte čas. Stačí se pohodlně posadit u počítače s internetem.

Budeme zároveň rádi, když nám v komentářích na Youtube zanecháte vzkaz, jak se vám webinář líbil, případně, co byste chtěli změnit nebo vědět.

Webinář je obohacen o zajímavé záběry z výuky, komentář dětí, ukázku pracovních listů i výrobků.

Na co se můžete v našem webináři těšit:

• Po absolvování webináře budete vědět, jak s metodikou pracovat, aby to žáky bavilo.
  • Uvidíte několik příkladů z praxe z minulého školního roku, kdy se metodika testovala.
  • Odnesete si nápady, jak se vypořádat s případnými obtížemi venkovní výuky.
  • Dostanete spoustu zajímavé inspirace pro práci v přírodě.

Nabízíme zdarma konzultace přímo ve Vaší škole. Ozvěte se nám.

Nehodí se Vám termín a na individuální konzultace nemáte čas?

Stáhněte si výukové materiály z našeho webu a zkuste to sami - tak hurá na výuku!