Semináře a mentoring

Držíte v ruce nový roční plán lesních aktivit a nevíte, jak začít? Rádi byste učili venku, ale ještě jste to nezkusili a přemýšlíte, jak na to? Přijďte se inspirovat, jak učit na čerstvém vzduchu!

Podzimní semináře

Čeká nás poslední podzimní seminář - DRUŽINY VENKU

SEMINÁŘ PRO VYCHOVATELKY/VYCHOVATELE DRUŽIN

družiny venku

Využijte katalog pomůcek a výtvarného materiálu zdarma. Místa a věci, které nabízí sama příroda. Zažijte na vlastní kůži, co lze tvořit s dětmi venku nebo pod střechou z donesených přírodnin. Vytvořte se svou družinou něco výjimečného ze zdánlivě obyčejných klacků, kamenů či kůry. Inspirujte se, co lze s dětmi zažít, zkoumat a jaké svátky můžete venku slavit během školního roku. Čas venku je pro děti jedinečný a s družinou ho mohou zažít hned za školou.

Přijďte na lesní seminář!

KDY: Úterý 13. listopadu, 8 – 12 hodin

KDE: Základní škola Mohylová, Mohylová 1963/2, Praha – Stodůlky

Cena: ZDARMA - pro školy registrované v Lese ve škole, pro ostatní 300,- Kč

Lektorka:

Justina Danišová (autorka metodik Lesa ve škole a aktivit pro lesní družiny, autorka Svobodné hry)

CHCI NA SEMINÁŘ PRO DRUŽINY - PRAHA STODŮLKY

Díky našim podporovatelům činí účastnický poplatek za semináře jen 300 Kč.

V případě, že se účastník semináře přihlásí do programu Les ve škole, bude mu odečten poplatek za seminář z registračního poplatku. Pro školy registrované v programu Les ve škole jsou veškeré semináře zdarma.

NAŠE SEMINÁŘE MAJÍ AKREDITACI MŠMT.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Nemáte dostatek času jezdit na semináře?

Podívejte se náš webinář nebo si objednejte konzultaci ve své škole zdarma.

První webinář Lesa ve škole nazvaný Ha, ponožka je tu pro Vás ZDARMA!

Webinář se věnuje metodice pro první třídu nazvanou LES VŠEMI SMYSLY. Vhodný je ale pro celý první stupeň ZŠ, případně i mateřské školy. Už nemusíte jezdit nikam daleko a ušetříte čas. Stačí se pohodlně posadit u počítače s internetem.

Budeme zároveň rádi, když nám v komentářích na Youtube zanecháte vzkaz, jak se vám webinář líbil, případně, co byste chtěli změnit nebo vědět.

Webinář je obohacen o zajímavé záběry z výuky, komentář dětí, ukázku pracovních listů i výrobků.

Na co se můžete v našem webináři těšit:

• Po absolvování webináře budete vědět, jak s metodikou pracovat, aby to žáky bavilo.
  • Uvidíte několik příkladů z praxe z minulého školního roku, kdy se metodika testovala.
  • Odnesete si nápady, jak se vypořádat s případnými obtížemi venkovní výuky.
  • Dostanete spoustu zajímavé inspirace pro práci v přírodě.

Nabízíme zdarma konzultace přímo ve Vaší škole. Ozvěte se nám.

Nehodí se Vám termín a na individuální konzultace nemáte čas?

Stáhněte si výukové materiály z našeho webu a zkuste to sami - tak hurá na výuku!