I letos můžete získat prestižní certifikát Lesní třída

Pracujete s ročním nebo vlastním plánem Lesa ve škole? Stačí vyplnit jednoduchý dotazník, připojit pár fotek z Vaší výpravy a od nás za to dostanete prestižní certifikát Lesní třída. K tomu pár metrů čtverečních českého nového pralesa.

V loňském roce se už 103 tříd, družin a kroužků mohlo pochlubit certifikátem Lesní třída! Uvidíme, jestli toto číslo letos překonáme. Dohromady 1000 metrů čtverečních nového ještědského pralesa odkoupily školy zapojené do programu Les ve škole, které od nás dostaly certifikát. Ten je také opravňuje k patronaci nad lesem. 

Tiskovou zprávu z loňským Ozvěn najdete zde

Díky vašim zpětným vazbám víme, jak se vám daří s dětmi pracovat venku, ať už s ročními plány nebo s výukou podle vlastních postupů. Díky vašim zpětným vazbám můžeme také i nadále zkvalitňovat program Les ve škole

Pracujete s ročním plánem Lesa ve škole? Pak vyplňte Ozvěny ZDE. 

Pracujete s vlastním plánem? Otázky najdete TADY. 

Internetový dotazník byl otevřen do 18. června 2017.

Jeho prostřednictvím, prosíme, zašlete odpovědi na uvedené otázky.

Povinnou součástí podmínek pro získání certifikátu je také nahrání minimálně 4 fotografií přes www.uschovna.cz  - z výuky venku, z třídního výstupu, z žákovského výstupu a fotografie celé třídy na certifikát.  Prosíme o fotografie v dobré kvalitě (ve formátu jpg, png, bmp, nebo gif v rozlišení 1000 × 700 pixelů). Do příjemce uveďte náš mail

Po splnění těchto podmínek, vám zašleme prestižní certifikát Lesní třída, který opravňuje k patronaci nového pralesa na Ještědu. Podívejte se sami, jak se daří novému pralesu.

Těšíme se na vaše lesní zážitky!

 

Vloženo Od


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Chcete dostávat čerstvou dávku novinek z Lesa? Přihlaste se k odběru newsletteru.