Jarní fotovýzva má svého vítěze

Jarní soutěž, díky které jste mohli získat zážitkový program v ZOO koutku Malá Chuchle je ukončena. Děkujeme všem za krásná přírodní díla.

Vítězi jarní soutěže se staly děti ze základní školy Galaxie z Nového Jičína pod vedením paní družinářky Viktorie Šrámkové. Základní škola je v programu Les ve škole zapojena od loňského září.

Paní Šrámková nám k tomu napsala: Venku mrzne, až praští a i když je zimní příroda krásná, u nás v Galaxii už netrpělivě vyhlížíme jaro. Stýská se nám po barvách, a tak jsme se rozhodli, že si tu zimu trochu zkrášlíme. Jedno družinkové odpoledne jsme vyráběli ledové ozdoby. Do různých misek jsme naskládali barevné přírodniny a zalili vodou. Misky jsme dali za okno a netrpělivě jsme čekali, až mráz udělá svou práci a pomůže nám vytvořit čarokrásné barevné obrázky. Ozdobili jsme altán na školní zahradě a obdivujeme krásu v ledu.

Vítězům gratulujeme a posíláme dárkový poukaz na zážitek v ZOO koutku. A třeba to i vás ostatní bude inspirovat k aktivitám venku.

Také děkujeme našemu partnerovi Lesy Hlavního města Prahy za poskytnutí ceny do soutěže.

Vloženo Od