JARNÍ FOTOVÝZVA NEJEN PRO PRAŽSKÉ ŠKOLY

Vyrazte ven a vytvořte umělecké dílo. Příroda se pomalým tempem probouzí k životu a my pro vás máme výzvu, která vás vytáhne ven z lavic.

Vytvořte společně s žáky landart v lese, v parku, zkrátka kdekoliv venku podle vlastní fantazie.

Zašlete nám 2 - 3 fotografie vašeho díla a popište, jak váš landart vznikal.

Losování výher - ze zaslaných fotografií vylosujeme 1 šťastlivce, který dostane

Zážitkový program pro celou třídu – ZOO koutek Malá Chuchle

Pohlaďte si muflony, podrbejte divočáky, krmte laně z dlaně. To a mnoho dalšího zažijete v zookoutku Malá Chuchle.

Program nabízí jedinečnou příležitost prohlédnout si obyvatele českých lesů doslova na dosah ruky. Svůj domov zde má na 40 druhů živočichů včetně jelenů, divočáků, sov, ale i rysa ostrovida. Součástí komentované prohlídky je krmení zvěře, při kterém si účastníci sami na chvíli vyzkouší, jaké to je být ošetřovatelem zvířat. Program je doplněn pracovním listem a poznávačkou kožešin, paroží a per, které slouží k otestování nově nabytých znalostí.

SOUTĚŽÍME CELÝ BŘEZEN

Soutěž potrvá od  1. do 30. března 2018 (soutěž bude ukončena ve 12 hodin)

CHCI SOUTĚŽIT

Načerpejte inspiraci k focení landartu v naší fotogralerii. Fotografie nafotila Justina Danišová, autorka projektu Svobodná hra

Podrobné podmínky a pravidla soutěže ke stažení ZDE.

Organizátor soutěže:

Vzdělávací centrum TEREZA, z.ú, Haštalská 17, Praha 1 110 00, IČO: 64933873, Registrace: MV ČR, II/s-OS/1-29559/96-R (dále jen „organizátor“), zakladatel programu Les ve škole a provozovatel stránek www.lesveskole.cz.

Partner soutěže:

Lesy Praha