Les ve škole vám dá víc

V letošním roce jsme pro všechny naše registrované školy, zájmové spolky i rodiny připravili hned několik novinek.

Asi tou nejdůležitější, po které jste se ptali, je, že zpřístupňujeme veškeré pracovní listy z našich metodik online. Bude tak pro vás mnohem snazší tisk těchto materiálů a ušetříme společně spousty toneru!

Další novinkou, na které jsme pracovali během uplynulého školního roku, je nový elektronický kalendář s DNY, KTERÉ TÁHNOU VEN. Během roku si vyberte, který den vás láká, a vyrazte se učit ven. V kalendáři najdete kupříkladu Světový den divoké přírody, Den mokřadů, Den vody, Den ptactva, Den včel, Den bláta a další. Ke každému dni máme pro vás i doporučené aktivity.

Bonusem ke každé registraci je také od nového školního roku elektronická verze HRAVÉHO HERBÁŘE, který letos vznikl v programu JDĚTE VEN. Jarní kampaň již byla sice ukončena, ale vy můžete získat herbář díky zapojení do Lesa ve škole, a využívat ho v dalších letech!

I nadále platí účast na našich seminářích zdarma pro všechny školy zapojené do programu. Chystáme opět semináře pro 1. i 2. stupeň ZŠ a družiny v různých koutech České republiky, plánujeme další webináře, a chceme se s vámi více vydávat do terénu. Také platí, že za každou vaši oceněnou lesní třídu vykupujeme 10 m2 Nového pralesa.

S těmito změnami souvisí zvýšené náklady, protože se počty našich seminářů se vzrůstajícím zájmem o venkovní výuku navyšují a zároveň vzrůstají také provozní náklady, tisk našich výukových materiálů, i poštovné. Proto jsme se rozhodli registrační poplatky navýšit na 1.490 Kč v prvním roce a 990 Kč v dalších letech. Věříme, že navýšení cen pro vás nebude překážkou, připravené BONUSY uvítáte, a že i nadále zůstanete součástí lesní rodiny. 

Ještě nejste zapojení do Lesa ve škole? Váháte, zda-li se k nám připojit? Přečtěte si reference od učitelů a ohlasy dětí. A jestli máte jasno, stačí vyplnit on-line přihlášku.  

Vloženo Od


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Chcete dostávat čerstvou dávku novinek z Lesa? Přihlaste se k odběru newsletteru.