Ozvěny z Lesa budou i letos

Letošní Ozvěny, tedy vaše zpětná vazba z programu, budou opravdu netradiční. Tak jako celé druhé pololetí tohoto roku. Nicméně, i přes nezvyklou situaci, kterou nám přináší uzavření škol, počítáme s Ozvěnami i letos.

Pro mnohé z vás kvůli výuce na dálku bude vyplňování Ozvěn možná větší výzva, někteří už máte podklady k odevzdání připravené. 

Dotazník letos otevíráme na delší dobu než obvykle, abyste měli dost času na přípravu i zpracování.

Chcete získat prestižní certifikát Lesní třída a roční patronát nad Novým českým pralesem na Ještědu? Pak, prosíme, vyplňte dotazník, pošlete fotografie a certifikát bude Váš. 

Z důvodu uzavření škol letos zasílám certifikát Lesní třída i Certifikát Nového pralesa ELEKTRONICKY

CHCI ZÍSKAT CERTIFIKÁT LESNÍ TŘÍDA

Internetový dotazník je prodloužen do 21. června 2020.

Prosíme o 3 DOBŘE OZNAČENÉ FOTOGRAFIE z vašich výprav a práce ve třídě. 

FOTOGRAFIE MUSÍ BÝT OZNAČENA NÁZVEM ŠKOLY, ČÍSLEM ROČNÍKU A AKTIVITOU, O KTEROU JDE (popis např.: ZS_Kunratice_5A_ukazka_podnebi). 

Letos, vzhledem k jarní distanční výuce, nemusíte posílat fotografii třídního kolektivu, která se přidává na certifikát Lesní třída. Pokud ji nemáte, můžete místo ní použít třeba koláž z různých výstupů dětí nebo jejich jednotlivých fotografií. Popřípadě místo necháme volné a můžete si nalepit jakoukoliv fotku nebo výtvor později. TUTO FOTOGRAFII JE NUTNÉ OZNAČIT, ŽE JE NA CERTIFIKÁT!

Prosíme o fotografie v dobré kvalitě (ve formátu jpg, png, bmp, nebo gif v rozlišení 1000 × 700 pixelů).

FOTOGRAFIE, KTERÉ NEBUDOU OZNAČENÉ, NENÍ MOŽNÉ DOHLEDAT, PROTO NEMUSÍ BÝT VYUŽITY. 

Těšíme se na vaše zážitky! 

Jedna zajímavost závěrem: Na Nový prales je možné si udělat výlet. Je totiž volně přístupný pro veřejnost a skrz něj vede naučná stezka. Zde je odkaz, kde naučná stezka začíná. Výlet lze zkombinovat třeba i s návštěvou Ještědu a jízdou na lanovce. Nedaleko pralesa má organizace Čmelák také chalupu k ubytování. 

 

Vloženo Od
Tags: Ozvěny z Lesa


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Chcete dostávat čerstvou dávku novinek z Lesa? Přihlaste se k odběru newsletteru.