Poradíme, jak program zařadit do výuky – osobně!

Jak nastartovat roční plán aktivit ve třídě? Jak získat certifikát Lesní třída? Hledáte podporu u vedení školy? Rádi Vám pomůžeme osobně.

Jak nastartovat roční plán aktivit ve třídě? Jak získat certifikát Lesní třída? Hledáte podporu u vedení školy? Rádi Vám pomůžeme. Pokud nemáte čas dorazit na seminář a telefonický kontakt pro Vás není úplně to pravé, ozvěte se nám, rádi se s Vámi domluvíme na osobní konzultaci. Z očí do očí je to zkrátka nejlepší – osvědčuje se nám to i letos na podzim.

A jak na to? Jednoduše. Ozvěte se Honzovi na email jan.fronek@terezanet.cz

Více informací o konzultacích od nás a o mentoringu pedagogů.

Co jsme se od Vás na konzultacích dozvěděli?

„Program Les ve škole je pro mně propojením s původem člověka, vede děcka k přirozenosti. Příroda je základ, ze kterého vycházíme“

Eva Ulmanová, ZŠ Rychvald

Vloženo Od