Publikace Družiny venku dvojka - Dny, které táhnou ven

Už jste natěšení na pokračování publikace DRUŽINY VENKU? Je to tady! Právě nyní si můžete stáhnout zbrusu nové vydání publikace, která je plná nových aktivit na ven nejen do družiny.

Každý den je nová příležitost vyrazit s družinou ven. Jsou určité dny, kdy to jde ještě snadněji. Přijměte pozvání ven a nechte se zlákat inspirací v této publikaci.

Publikace (NEJEN) DRUŽINY VENKU 2 nese tentokrát podnázev DNY, KTERÉ TÁHNOU VEN. Je obohacená speciálním kalendářem na dny, kdy můžete třeba sázet stromy pro mír, tvořit pro zvířata na jejich mezinárodní den nebo vyrazit do terénu na Den prázdných tříd. Na Den tajných dárků můžete vytvořit výslužku do lesa nebo hledat divoká místa v okolí na Světový den divoké přírody. Můžete společně s dětmi uklízet okolí školy v rámci Dne Ukliďme Česko nebo na Den stromů pečovat o les. Pozorovat život v trávě lze i na takový Den fascinace rostlinami. Dnů, které táhnou ven, je zkrátka během roku hodně.

Pokud potřebujete ještě víc inspirace, doporučujeme publikaci DRUŽINY VENKU 1.
Tam vám poradíme, jak na to, aby si děti ve vaší družině užily více času venku.

Víte, co se stane, když se bádá v družině? Více dětí může chodit ven a poznat své okolí. Přečtěte si příběh Věry Králíčkové, učitelky a mentorky programu GLOBE: 
Poznáváme okolí školy a přitom se učíme. Zn. v družině 

CHCI DRUŽINY VENKU 2

Vloženo Od


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Chcete dostávat čerstvou dávku novinek z Lesa? Přihlaste se k odběru newsletteru.