Zapojte se do výzkumu: hledáme učitele z větších měst

Pomozte nám posunout venkovní učení o stupeň výš! Zapojte se s námi do učení venku a pomozte je rozvíjet svými zkušenostmi.

Milé paní učitelky a páni učitelé z městských škol,
posuňme společně venkovní učení o stupeň výš! Právě ve městě je to trochu těžší.

Je vaše škola ve velkém městě? Přesto (nebo právě proto) chcete rozvíjet učení venku? Pro náš průzkum hledáme učitele z Prahy a dalších měst, které mají nad 10 000 obyvatel.

Věnujte nám jedno odpoledne, kdy v malé pracovní skupině budeme hledat možnosti, jak učit venku i ve velkých městech. Jaké jsou překážky, problémy, zkušenosti i příležitosti.

Krom cenného sdílení rad, jak na to, získáte i zajímavou odměnu jako poděkování.
Těšíme se na tvůrčí čas s vámi, který nám dovolí rozšířit učení venku do ulic, parků i betonových džunglí.

Termíny setkání jsou tři (vyberte si svou kategorii):
1. Nemám zkušenosti s učením venku ve městě - mohu tedy obohatit pracovní skupinu ZAČÍNÁM - 21. 5., 15 -17:30, Vzdělávací centrum TEREZA, Haštalská 17, Praha 1

2. Občas venku ve městě učím, ale zatím ne pravidelně - mohu sdílet zkušenosti v pracovní skupině UŽ VENKU VE MĚSTĚ UČÍM. Setkání se koná 15.5., 15 -17:30, Vzdělávací centrum TEREZA, Haštalská 17, Praha 1

3. Mám již větší zkušenosti s výukou venku ve městě - mohu nabídnout své zkušenosti v pracovní skupině ZKUŠENÍ. Setkání této skupiny se koná 28.5., 15 -17:30, Vzdělávací centrum TEREZA, Haštalská 17, Praha 1

Samozřejmě vám uhradíme cestovní náklady, budete si moci navíc vybrat mimo jiné vtipné pohlednice programu JDĚTE VEN, metodiku LES VE ŠKOLE, Deník do divočiny, FSC pastelky, apod. A budeme vám vděčni za váš vklad do průzkumu, který nám pomůže mít dopad na více dětí.

S případnými dotazy se obracejte na Honzu: jan.fronek(zavináč)terezanet.cz.

Za celý tým Lesa ve škole Vám děkujeme za případnou účast.

Jdu do toho s vámi - chci se zúčastnit průzkumu!

Vloženo Od
Tags: průzkum